Tabliczki znamionowe

Jesteśmy producentem tabliczek znamionowych, gwarancyjnych i inwentaryzacyjnych, z aluminium, tworzyw sztucznych oraz folii i plomb gwarancyjnych.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tabliczki wykonane z samoprzylepnej folii gwrancyjnej. Są łatwe w użyciu i jednocześnie skuteczne, gdyż po naklejeniu nabierają cech plomby, ulegając zniszczeniu przy próbie oderwania.

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia według gotowych projektów i wytycznych określonych przez Klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki, takie jak napisy i oznaczenia cyfrowo-literowe, numery seryjne lub kolejne, kody kreskowe, grafiki, loga i inne.

Samoprzylepne etykiety informacyjne, służące do znakowania lub zabezpieczania środków trwałych. Wykonane są z wysokiej jakości folii, odpornych na działanie wody, światła i podwyższonych temperatur, z mocnym klejem, który świetnie przylega do różnego rodzaju podłoży. Etykiety tego typu mogą być trwałe (odporne na rozerwanie) oraz destrukcyjne: kruche (przy próbie ich odklejenia następuje trwałe uszkodzenie etykiety) oraz typu Void (białe lub srebrne etykiety, przy próbie odklejenia rozwarstwiają się pozostawiając napis VOID).

Galeria