Panele do maszyn

Drukujemy panele przednie i panele sterujące do maszyn i urządzeń.

 

Na podstawie dostarczonego rysunku technicznego lub zwymiarowanego szkicu wykonujemy projekt a następnie drukujemy wzór bezpośrednio na penelach wykonanych z blachy stalowej kwasowej, zwykłej lakierowanej proszkowo, z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo i każdego innego materiału, lub wykonujemy wyklejkę do naklejenia na urządzenie.

 

Wyklejki są drukowane na foliach z poliwęglanu firmy LEXAN, który występuje w różnych grubościach i różnej gradacji. Folie z poliwęglanu są wytrzymałe i odporne na: warunki atmosferyczne, różnice temperatur, środowiska agresywne i większość rozpuszczalników. Przeźroczystość umożliwia stosowanie pod wyklejką wyświetlaczy LCD z podświetleniem, LED dowolnego koloru, fluorescencyjnych, kolorowych diod i lampek sygnalizacyjnych. Elastyczność cieńszej grupy folii umożliwia także stosowanie mikro przełączników pod wyklejką.

 

Możliwość umieszczenia wyświetlaczy i przycisków sterujących pod wyklejką (bez wycinania w niej otworów), czyni tak wykonany panel odpornym na zanieczyszczenia i wilgoć.

Klej naniesiony na wyklejkę umożliwia prosty i szybki montaż na urządzeniu.

Get API key from Google and insert it to plugin properties to enable maps on your website.