Tabliczki znamionowe

Jesteśmy producentem tabliczek znamionowych, gwarancyjnych i inwentaryzacyjnych, z aluminium, tworzyw sztucznych oraz folii i plomb gwarancyjnych.

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tabliczki wykonane z samoprzylepnej folii gwrancyjnej. Są łatwe w użyciu i jednocześnie skuteczne, gdyż po naklejeniu nabierają cech plomby, ulegając zniszczeniu przy próbie oderwania.

 

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia według gotowych projektów i wytycznych określonych przez Klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki, takie jak napisy i oznaczenia cyfrowo-literowe, numery seryjne lub kolejne, kody kreskowe, grafiki, loga i inne.

 

Samoprzylepne etykiety informacyjne, służące do znakowania lub zabezpieczania środków trwałych. Wykonane są z wysokiej jakości folii, odpornych na działanie wody, światła i podwyższonych temperatur, z mocnym klejem, który świetnie przylega do różnego rodzaju podłoży. Etykiety tego typu mogą być trwałe (odporne na rozerwanie) oraz destrukcyjne: kruche (przy próbie ich odklejenia następuje trwałe uszkodzenie etykiety) oraz typu Void (białe lub srebrne etykiety, przy próbie odklejenia rozwarstwiają się pozostawiając napis VOID).

Get API key from Google and insert it to plugin properties to enable maps on your website.